برق هوشمند چیست؟

روشنایی خیابان های هوشمند برای تبدیل شدن به دستیابی به موفقیت مهم در ساخت شهر هوشمند انتظار می رود. آینده در بی سیم WiFi، شارژ شمع، نظارت بر اطلاعات، نظارت بر محیط زیست قطب و زمینه های دیگر بر روی چراغ های خیابانی و پلت فرم کنترل هوشمند برای رسیدن به تکیه می کنند.


خیابان هوشمند نور است استفاده از حامل خط قدرت پیشرفته و کارآمد و قابل اعتماد و بی سیم GPRS / CDMA فن آوری ارتباطات، برای دستیابی از راه دور کنترل متمرکز و مدیریت خیابان. سیستم توابع است به طور خودکار تنظیم روشنایی بر اساس جریان ترافیک، کنترل از راه دور روشنایی، پوشش شبکه های بی سیم, زنگ گسل فعال امنیت کابل قرائت از راه دور و توابع دیگر می تواند قابل توجهی صرفه جویی در منابع قدرت افزایش روشنایی عمومی مدیریت سطح، استفاده از جاده های شهری روشنایی هوشمند سیستم، عملیات و نگهداری هزینه 56 درصد در سال کاهش خواهد یافت.


داده های اداره آمار ملی نشان می دهد که را از 2004 تا سال 2014، تعداد روشنایی جاده های شهری از 10.5315 میلیون به 2301.91 میلیون دلار، صنایع روشنایی جاده شهر به حفظ روند توسعه سریع. علاوه بر این، در سال های اخیر Chinaand #39; s مصرف کل برق روشنایی حساب برای حدود 14 درصد از مصرف برق. در میان آنها، جاده و چشم انداز حساب مصرف برق حدود 38 درصد از مصرف برق روشنایی روشنایی، تبدیل شدن به بزرگترین منطقه روشنایی. خیابان سنتی لامپ مصرف انرژی به طور کلی بر اساس سدیم، بالا و سایش بالا و چراغ های LED مصرف برق کاهش می دهد، کلی انرژی صرفه جویی در نرخ 50% یا بیشتر برسد. پس از انتقال هوشمند هوشمند LED چراغ جامع انرژی نرخ به 70 درصد برسد انتظار می رود.


از سال گذشته، تعداد Chinaand #39; s ساخت و ساز شهر هوشمند 386 حکمت شهر با مفهوم از اکتشاف به تدریج به مرحله ساخت و ساز اساسی رسیده است. با شتاب ساخت خرد از شهر و همچنین اینترنت چیز ابر محاسبات و نسل جدیدی از فناوری اطلاعات به طور گسترده ای استفاده می شود, هوشمند خیابان نور ساخت و ساز در فرصت های توسعه سریع یساولی خواهد شد. انتظار می رود در سال 2020، Chinaand #39; s LED لامپ های خیابان هوشمند نفوذ در بازار به حدود 40 درصد افزایش خواهد یافت