محبوب بی بالا چراغ نور برای استفاده های تجاری و صنعتی

محبوب چراغ بالا بی نور برای استفاده های تجاری و صنعتی

بالا چراغ سرخ مایل به قرمز هستند راه حل مناسبی برای انواع تجاری و صنعتی و انبار و موقعیت مسکونی عملکرد برتر روشنایی.

به طور سنتی صنعتی لوازم نصب کردنی روشنایی بالا چراغ سرخ مایل به قرمز می تواند مورد استفاده برای طیف وسیعی از محیط های و آمده در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های متناسب با نیاز تمام محیط های.


در حالی که چراغ را می توان در ورزش در محیط داخلی و یا مراکز تفریح کارخانه واحد محیط های تجاری و انبار تبدیل استفاده می شود، آنها نیز که در آن صاحبان دنبال امن و انرژی کارآمد روشنایی راه حل به همان اندازه مناسب برای طیف وسیعی از کاربردهای صنعتی و تجاری است.


بالا چراغ های خلیجبا توجه به توانایی خود را برای نصب 20 متر و یا بالاتر, است که ارائه می دهد طیف فرصت برای خواص با سقف بلند و تاسیسات چالش منحصر به فرد هستند.


بی چراغ بالا بهره وری بالا ویژگی های و مزایای ارائه:


-تنوع الگوی روشنایی - چراغ خلیج بالا را می توان در طیف وسیعی از طراحان به اندازه نیاز و نیازهای طراحی روشنایی ملک نصب شده است.


-بهره وری انرژی بالا - چراغ عمل انرژی کارآمد و 70 ٪ صرفه جویی در قبض های انرژی های سنتی خود را ارائه. طول عمر دستگاه ها نور صرفه جویی در هزینه های بسیار زیادی برای املاک تجاری ارائه و مطرح کردن کلی هزینه های کسب و کار و یا صنعتی.


-نگهداری - نور تمام وسایل تضمین حمایت و نیاز به تقریبا هیچ نگهداری عمر دستگاه ها کاهش می یابد. کاهش در نگهداری بدان معنی است که افزایش ایمنی برای صاحبان املاک و خدمه نگهداری ارائه مدیریت دارایی.


-طول عمر - خلیج بالا چراغ عمر پیش بینی شده بین 70000 و 200000 ساعت بر خروجی است که ممکن است حدود 30 سال برای هر لامپ است.


خلیج بالا LED روشنایی محدوده ارائه گزینه از پانل های نور برای چراغ های سبک luminaire به نیازهای دقیق روشنایی شما اعم از روشنایی برای منطقه ذخیره سازی مناسب از طریق آشیانه هواپیما نیاز به.


همانطور که آنها را به محیط زیست و هزینه صرفه جویی به همراه گزینه های روشنایی برتر برای صاحبان ساختمان به رهبری انتخاب محبوب برای املاک مسکونی و تجاری است. چراغ پیش افتادن وسایل روشنایی سنتی مورد استفاده در ویژگی های تجاری و صنعتی از جمله هالید فلزی, فلورسنت, مخفی و وسایل فشار بالا سدیم.


اگر شما سازنده به دنبال وسایل نورپردازی مناسب برای اموال تجاری یا صنعتی خود، ما را به شما ارائه دهد ما قیمت های عمده فروشی و خدمات عالی.