چراغ خیابان نور چراغ راه سنتی جایگزین خواهد شد

خیابانی LED جایگزین چراغ راه سنتی

چراغ خیابانی چیست؟

LED منبع نور (LED دیود) به عنوان منبع نور راه روشنایی، شناخته شده به عنوان چراغ هسته است منبع نور LED (توسط بسیاری از قدرت بالا چراغ سفید از طریق اتصال مخلوط). با کارایی بالا، کم مصرف و حفاظت از محیط زیست و زندگی طولانی ویژگی مانند رهبری با، بنابراین منبع نور چراغ را می توان اولین برنامه در جاده و تونل نور.

چراغ های خیابانی و عملکرد مزایای استفاده از چه شد؟

اول، طولانی زندگی. جاده های سنتی نور لامپ سدیم فشار بالا در پر قدرت LEDand #39 است؛ در حالی که زندگی عمومی لامپ سدیم با فشار بالا حدود ۴۰۰ ساعت راه روشنایی با فشار بالا سدیم عمر لامپ تنها 5000 ساعت ثانیه زندگی است که به طور کلی تا 5 میلیون 7 ساعت است. تعیین عمر چراغ زندگی منبع نور LED و درایو مدار زندگی با هم, سرب زندگی برابر با عمر لامپ چراغ اما از سطح فنی فعلی لامپ چراغ زندگی بیش از عمر لامپ سدیم فشار سنتی می توان نیست.

دوم, نور راندمان بالا، مصرف برق پایین. چراغ خیابان نور، به دلیل جهت خوب، راندمان کلی نور تا 80 ٪ یا بیشتر؛ و سنتی بهره وری خیابان نور به طور کلی فقط 65 تا 70 درصد است. علاوه بر این، از صفر به حدود 100% از کنترل dimming چراغ و فشار بالا سدیم چراغ روشنایی خیابانی یکنواختی بسیار ضعیف است.

رندر رنگ سوم، بالا. رندر رنگ بالا کمک می کند تا ترافیک و عبور و مرور بهتر شناسایی هدف در همان راه روشنایی شرایط بهتر شرایط ترافیک. سنتی فشار بالا سدیم چراغ رنگ شاخص ارائه ره تنها در مورد 20، خیابان چراغ لامپ رنگ شاخص ارائه تا 80 یا بیشتر است.

چهارم، سریع پاسخ. لامپ سديم و لامپ متال هالید و غیره نیاز ده ثانیه و یا حتی زمان بسیار فشار، نیاز به 3 تا 6 دقیقه منتظر بمانید تا راه اندازی مجدد خنک کننده. LED شروع تنها چند ده ثانیه سدیم (ns)، راه اندازی مجدد فوری منتظر، لامپ های LED می توان در مداوم روشن / خاموش دولت.

پنجم، کم کربن، محیط زیست حفاظت, سلامت. چراغ برای استفاده از باد و خورشیدی فتوولتائیک فناوری و فن آوری های مکمل در جاده، صرفه جویی در انرژی واقعی و حفاظت از محیط زیست استفاده می شود. در همان زمان چراغ نیست جیوه و سرب و دیگر مواد مضر باشد اما نیز قابل بازیافت، بدون آلودگی برای محیط زیست.

دوم، چراغ بالقوه کم کل هزینه جامد ساختار مدل سازی شکل پذیری و مزایای دیگری نیز است.

چراغ در تمام جهات وجود بزرگ مزیت در توسعه کشور چندین بار در سال های اخیر توسعه استاندارد چراغ های خیابانی و به تدریج استاندارد استاندارد آن است. دولت سیاست پشتیبانی و کمک های مالی می تواند پیش بینی توسعه LED چراغ خواهد شد تنها گرفتن بهتر و بهتر و سرعت بسیار سریع خواهد بود.

چراغ، هم بهترین انتخاب برای جاده روشنایی صرفه جویی در انرژی تبدیل می شود.

چراغ محصولات در حال حاضر در بازار طیف بسیار گسترده ای از برنامه های کاربردی برق چشم انداز روشنایی روشنایی در فضای باز روشنایی جاده، و غیره روشنایی که روشنایی جاده و تولید ملی و زندگی و توسعه از نزدیک شدن به توسعه ملی و شهری برنامه ریزی چراغ خیابانی LED نقش مهمی در روشنایی جاده های شهری به دلیل کارایی بالای آن مربوط ، صرفه جویی در انرژی، حفاظت از محیط زیست و عمر طولانی و تعمیر و نگهداری آسان و دیگر ویژگی های قابل توجهی، به خصوص با شتاب شهرنشینی در چین. می تواند دیده شود توسعه جدید حفاظت از انرژی، محیط زیست، راندمان بالا، طول عمر بالا رنگ ارائه شاخص LED چراغ در cityand #39; s صرفه جویی در انرژی روشنایی اهمیت بسیار مهم است!