پانل LED چراغ عملکرد و کاربرد

پانل LED نوربا آن یکنواختی نور خوب که تقارن بالاتر، نور نرم صلح آمیز و دیگر ویژگی، به طور گسترده ای در اداره و مدارس و بیمارستان ها، مراکز خرید خانه و سایر موارد استفاده می شود، در طول تعویض پنجره مشبک سنتی منجر شده است صفحه محصول بهترین.

محصول طرح

پنل چراغ، از جمله طرح چارچوب مهم انتشار صفحه، صفحه راهنمای نور لامپ دانه درایو قدرت آلومينيوم و سایر اجزاء.

1، قاب: قاب قدرت تاثیر دوام

قاب بخش مهمی از پنل چراغ، چراغ های با شدت بالا چارچوب به پانل با دوام تر. قاب نور صفحه LED استفاده مواد تفاوت عملکرد حرارتی نیست. بنا به آمار، مواد نور قاب پنل فعلی عمدتا آلومینیوم فولاد کامپیوتر A6063 آلومینیوم فولاد و مواد دیگر است.

2، صفحه انتشار: تفاوت بین مواد مختلف transmittance نور

نقش صفحه انتشار نور صفحه راهنمای نور به symmetrically گسترش اما بازی نیز نقش رسانه های مبهم است، استفاده از مواد مهم اکریلیک, کامپیوتر, ص و غيره هستند.

با توجه به آشنایی اکریلیک transmittance نور از 92 ٪ کامپیوتر 88%، ص احتمالا نیز 80%، اکریلیک در نور transmittance بالاتر از کامپیوتر و هزینه کم است., در حالی که عملکرد ضد پیری خود را ضعیف؛ و کامپیوتر مواد گران قیمت، اما قوی مناسب ضد پیریروابط.

3، نور راهنمای صفحه: تاثیر زیادی در بشقاب اثر نور

نور راهنمای توابع صفحه به منحرف نور موازی به صفحه نور transmissive در جهت عمود بر صفحه نور transmissive حاکی و نور منعکس شده از صفحه راهنمای نور به سطح پشت چراغ صفحه توسط منعکس شده است مقاله بازتاب. در این روند، بلکه به کاهش نور به طور کلی، به حداقل رساندن نور راهنمای صفحه نور بهره وری تا حد زیادی در سطح شبکه برنامه ریزی، پس از انتخاب ورقه بستگی دارد.

4, قدرت: ثابت مدل فعلی تامین برق

چراغ های LED دو قدرت حالت درایو, منبع تغذیه فعلی ثابت، این مدل اطاعت بالا، ارزش اف تا 0.95 مقرون به صرفه; دیگر ولتاژ با ثابت فعلی منبع تغذیه، عملکرد پایدار است اما اطاعت هزینه کم.

طبقه بندی محصول

پنل چراغمستقيم و سمت نور ساطع دو دسته اند.

طرف نور پانل سبک وزن، قرار دادن آسان و مزایای حمل و نقل، ضرر است آسان به درخشش تقارن؛ ندارد نوع مستقیم نور پانل استفاده روشنایی غنی است، کنترل هزینه دست بالا، ضرر برای جلوگیری از تابش خیره کننده، منطقه تاریک، حمل و نقل سنگین، نسبتا ناخوشایند و قرار دادن است.

طرف چراغ صفحه نسبت به هزینه مستقیم نوع با توجه به سمت ساطع پانل LED فناوری لامپ است نسبتا بزرگ که در کنار نور ساطع محصول طرح، سمت ساطع چراغ پانل LED از نوع مستقیم مهارت های تعیین می شود و فرآیندهای باید بزرگ باشد، منجر به عملکرد محصول و محصول همگن سخت تر برای کنترل.

مزیت محصول

پانل LED نور روش نور بسیار نرم، طرف حاضر معمول روش نور، نور آن بدن سطح ساطع نور بسیار متقارن است که نور خیره کننده است. استفاده در تمام زمینه ها، می تواند مفید باشد به تابش خیره کننده را حذف کنید.

برای به رهبری نور پانل خوش آمدید شما iqnuiry ما قیمت خوب است:sales@sxyhzm.com