ارتفاع طراحی دکل بالا قطب و توضیحات

1 مربع ارتفاع طراحی لامپ قطب بالا: 25 متر نور قطب برای میله هشت ضلعی به سه بخش تقسیم شده، در ضخامت از بالا به پایین: 6mm و 8mm و 10 میلی متر، کالیبر: 280 میلیمتر تحت کالیبر: 560mm، طراحی باد حداکثر مقاومت تا 60m / s. آن شامل 3 قسمت شمع با قطر فلنج فولاد با کیفیت بالا 950 میلی متر ضخامت 25 میلیمتر.

2 قطب لامپ و stent از سطح بالا با کیفیت بالا فولاد توسط بزرگ یک بار خم خم ماشین زیردریایی جوش خودکار قطب شکل گرفته، نور لامپ صفحه به عنوان یک کل است با استفاده از شیب گرم روي درمان ظاهر پلی استر پودر پوشش محافظ برای 30 سال ظاهر بدون خوردگی.

3 لامپ قطب سیستم بالابر برقي توسط موتورهای الکتریکی افراشتن داغ شیب روی طناب سیم و کابل های لاستیکی و سایر اجزاء. نور قطب نصب بدن، ميزان بلند کردن 3 تا 5 متر در دقیقه

راهنمای نور بالا قطب 4، تخلیه سیستم متشکل از راهنمای چرخ و راهنمای ترکیب بازو به اطمینان حاصل شود که نور صفحه در حال بلند کردن جنبش های جانبی برای محافظت از صفحه لامپ در محل زمانی که لامپ به طور خودکار می افتند و قفل شده توسط رخ نمی دهد قلاب.

5, شامل روشنایی لامپ قطب 8pcs یا 12 عدد 400W بالا قدرت رهبری پروژکتورها

6، قطب چراغ رعد و برق محافظت سیستم: نصب طولانی نور 1.5 متر از طول میله رعد و برق نصب شده بر روی زمین 1 m طولانی زمین زیرزمینی و سیم پیچ و مهره.

7، لامپ قطب پایین حالت حالت کنترل الکتریکی که چراغ های پنل ایمن و قابل اعتماد به 2.5 متر از زمین برای تسهیل کار تعمیر و نگهداری می تواند. چراغ های بالا و قطب دستگاه کنترل از راه دور دستی خط lead-out، اپراتور 5 متر در پانل کنترل از راه دور لامپ پایین، بنابراین برای اطمینان از ایمنی شخصی اپراتور می تواند.

چراغ های بالا و قطب پایین نوع 8، همه چراغ ها و فانوس IP65 مهر استاندارد برای جلوگیری از گرد و غبار، غوطه ور شدن در باران، حفاظت از زندگی نور و برق. لامپ مواد به طور کلی در مقاومت به خوردگی خوب قالب ریخته گری تحت فشار آلومینیوم استفاده می شود.

بالا مربع است بالا ماست قطب طراحی ارتفاع و شرح پارامتر، اگر شما نیاز به خرید چراغ قطب شما می توانید پست الکترونیکی ما. بهsales@sxyhzm.com